نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:80


نسخه چاپی
باز بودن تمامی محورهای مواصلاتی استان ایلام با وجود حجم بالای ترددها
گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راه استان گفت: خوشبختانه با وجود حجم بالای تردد ها در استان ایلام و حجم زیادی که از محورهای ارتباطی استان ایلام به سمت عتبات عالیات می رود، در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آن ها در جریان است.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس از مرز مهران سرهنگ "رضا همتی زاده " اظهار داشت:  در خصوص وضعیت راه ها در  استان ایلام گفت: خوشبختانه با وجود حجم بالای ترددها در استان ایلام و حجم زیادی که از محورهای ارتباطی استان ایلام به سمت دروازه عتبات عالیات می رود، در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آن ها در جریان است.

وی خاطرنشان کرد: کلیه تردد ها تحت نظارت مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس ناجا است. همه واحدهای گشتی حضور بسیار خوبی را دارند. دوربین های پایش تصویری فعال  و تمهیدات لازم در جهت پیشگیری از گره های ترافیکی و وقوع تصادفات تحت نظارت و کنترل ما هستند.

رئیس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه در شب گذشته آمار ترددها در استان ایلام کم سابقه بود و نزدیک به ۲۸۸ هزار نفر از مرز بین المللی مهران گذشتند، گفت: با توجه به اینکه محور ایلام به سمت مهران، گنجایش این همه تردد را نداشت، کار بسیار خوب همکارانم در مجموعه پلیس راه ناجا را تحسین می کنم که محدودیت های ترافیکی بسیار زیادی را در جهت روان سازی ترافیک انجام دادند.

وی افزود: ما اقدامات لازم را از طریق فرمانداران و مسئولان انجام دادیم تا بتوانیم این همه حجم ترافیک که به سمت یک شهرستان کوچک در جریان بود، مهار کنیم که خوشبختانه تا ساعت ۴ صبح این اقدام را به خوبی انجام دادیم و روان سازی را به حالت اولیه خودش برگرداندیم.

سرهنگ همتی زاده اظهار کرد: برای روزهای بعد، انتظار می رود که بیشترین حجم تردد ها را داشته باشیم و خودمان را برای دور بازگشت زائران از دروازه بین المللی شهرستان مهران آماده می کنیم#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون