نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/21      10:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
کشف بیش از 2 تن و 219 کیلو مواد مخدر در شهرستان خاش
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ و کشف بیش از 2 تن و 219 کیلو انواع مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.

 

 

سردار"محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله مواد مخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، حوالی ساعت 19:00 شب گذشته قاچاقچیان را که با 2 دستگاه خودرو پژو 405 در محور خاش-زاهدان در تردد بودند شناسایی و با همکاری تیم هایی از فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان و عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری  شدند.

سردار قنبری گفت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودروهای توقیف شده 2 تن و 219 کیلو و 983 گرم انواع مواد افیونی شامل : یک تن و 819 کیلو و 782 گرم  تریاک، 313 کیلو و 900 گرم  حشیش،70 کیلو و 300 گرم شیشه و 16 کیلو و یک گرم هروئین کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون