نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/21      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:49


نسخه چاپی
وضعیت مطلوب تردد در پایانه های مرزی/ ترافیک روان در مرزهای چهارگانه

گروه ناجا- جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه ستاد اربعین ناجا از ترافیک روان در مرزهای چهارگانه خبر داد و گفت: تردد در پایانه های مرزی وضعیت مطلوبی دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محسن فتحی زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما در مرز مهران در خصوص وضعیت تردد در مرزهای چهارگانه گفت: امروز در مسیرهای دسترسی به مرزهای مهران، خسروی، چذابه و شلمچه شاهد ترافیک روان و خوبی هستیم.

وی با اشاره به این که در برخی نقاط مسیر تردد زائران اربعین حسینی ترافیک و تردد پرحجمی گزارش شده افزود: تردد در پایانه های مرزی وضعیت مطلوبی دارد و دسترسی به مرزها برای زائران به راحتی صورت می گیرد و زوار در حال عبور برای رساندن خود به میعادگاه عاشقان هستند.

فرمانده قرارگاه ستاد اربعین ناجا با بیان این که همه پایانه های مرزی شبانه روز در حال خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) هستند، تصریح کرد: تنها مرز خسروی طبق ساعات تعیین شده فعالیت دارد و بعدازظهرها امکان تردد از این مرز امکان پذیر نیست.

سردار فتحی زاده در پایان با تاکید بر این که در آن سوی مرز و در کشور عراق مشکلی برای پذیرش زائران وجود ندارد، گفت: با توجه به هماهنگی ها و تعاملات صورت گرفته بین مسئولان دو کشور ایران و عراق برای ارائه خدمات بهتر، مشکلی برای اعزام زائران به عتبات عالیات وجود ندارد و زوار در کمال آرامش به سفر خود ادامه می دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون