نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      10:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی
خدمت رسانی پلیس به زائران حین بازگشت ادامه دارد
گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس پیشگیری استان گفت: خدمات رسانی پلیس به زائران در موج بازگشت ادامه خواهد یافت .
 

سرهنگ "مهرداد علی محمدی" در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران، از همکاری، هماهنگی و تعامل بسیار خوب زائران با خادمان خود در مجموعه پلیس پیشگیری مستقر در مرز خروجی مهران به سبب مشارکت در برقراری و ثبات نظم و امنیت تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود :خوشبختانه مجموعه نیروهای انتظامی متشکل از حوزه پلیس پیشگیری و سایر پلیس های تخصصی فعال در مرز مهران ، با تجارب ارزشمند سال های گذشته و تدابیر و برنامه ریزی های به موقع میدانی و تعامل و هماهنگی دیگر دستگاه های خدمات رسان، عملکرد خوبی را تاکنون از خود به جای گذاشته اند.

رئیس پلیس پیشگیری استان با بیان اینکه زائران اباعبدالله الحسین(ع) تا به امروز با برنامه ریزی مناسب، سفر خود را به خوبی مدیریت کرده اند، گفت: خدمات رسانی پلیس در موج بازگشت افزایش خواهد یافت.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: پلیس پیشگیری دوشادوش دیگر کارکنان انتظامی مستقر در مرز مهران ضمن انجام وظیفه اصلی که همان تامین نظم و امنیت این کنگره عظیم است، خدمات مردم یاری مختلفی را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه بخش ها و پلیس های تخصصی مختلف نیروی انتظامی علی الخصوص یگان های پلیس پیشگیری، هر اقدامی که نتیجه آن نشاندن لبخند رضایت بر لبان مردم باشد را انجام خواهد داد، اظهار داشت: اقتدار برای هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت و رافت و مهربانی برای عموم مردم است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون