نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      11:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:202


نسخه چاپی
آمادگي ماموران انتظامی شهرستان چرداول براي موج بازگشت زائران اربعین
گروه استان‌ها-ایلام- فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از آمادگي پلیس برای شروع بازگشت موج زائران اربعین حسینی ( ع ) خبر داد.
 

سرهنگ " قدرت رضایی" در گفت ‌و گو با خبرنگار اعزامی پایگاه خبری پلیس مستقر در مرز ایلام ، با بيان اينکه تامین امنیت و روان سازی ترافیک مهمترین خدمت پلیس به زائران است ، گفت: در مرحله بازگشت زائران از کربلای معلی، با وجود افزایش حجم تردد نسبت به سال گذشته با هماهنگی خوب پلیس راه و انتظامی، تسهیل تردد زائران به خوبی صورت گرفت .

وی افزود: با نزدیک شدن به روز اربعین و فروکش کردن موج خروج از کشور، کلیه مسافرانی که در فاصله 15روز گذشته و به صورت تدریجی از مرز خارج شده اند به یکباره به کشور وارد و قصد سفر به محل های سکونت خود می کنند.

سرهنگ رضایی افزود: انتظامی شهرستان با علم به اینکه بیشتر تردد از مسیر این شهرستان است تدابیر و هماهنگی های لازم درون و برون سازمانی برای تسهیل در موج بازگشت زائران را  انجام داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان از زائران خواست همانگونه که در زمان رفت با نیروی انتظامی همکاری کردند به جهت رفاه حال خودشان در مسير بازگشت از عجله کردن برای رسیدن به محل سکونت ،خودداری کنند تا شاهد وقوع تصادفات مرگبار نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون