نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      11:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:81


نسخه چاپی
اختصاصی/
به کارگیری تجهیزات نوین پایش تصویری خودرویی در مسیر تردد زائران / کنترل بیش از 61 هزار خودرو در مرزهای چهارگانه
گروه ناجا ـ جانشین پلیس آگاهی ناجا از به کارگیری تجهیزات نوین پایش تصویری خودرویی در مرزهای چهارگانه خبر داد.

                                                                                                                    

                                                                                                              

سردار" مسعود منفرد" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس  اظهار داشت: از 13 تا 20 مهر ماه، در مرزهای چهارگانه 6 دستگاه خودرو سرقتی مورد شناسایی قرار گرفت که بلافاصله توقیف و برای طی مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

وی در ادامه به 28 دستگاه خودروی دارای دستور قضائی توقیف نیز اشاره کرد و افزود: پلیس آگاهی در صورت برخورد با وسائط نقلیه فاقد پلاک، پلاک مخدوش،جعلی، دست نویس و... در سطح معابر و محورهای مواصلاتی آنان را متوقف و برخورد قانونی لازم را به عمل می آورد.

جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به کنترل و پایش تصویری بیش از 61 هزار خودرو در مرزهای چهارگانه، تصریح کرد: پلیس آگاهی بر اساس مأموریت های ابلاغی، خودروهای دارای سابقه سرقت را به سرعت شناسایی و از ادامه حرکت آنها ممانعت به عمل می آورد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه حفظ و صیانت از وسائط نقلیه عمومی، شخصی و اموال زائران را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت شبانه روزی در مرزهای چهارگانه مستقر بوده و آماده ارائه خدمات پلیسی به زائران اربعین حسینی (ع) می باشند.

وی در پایان از زائران خواست از رها کردن اموال با ارزش و اوراق هویتی خود در داخل خودرو پرهیز کرده و خودروی خود را در پارکینگ های عمومی مورد تایید پلیس پارک کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون