نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      12:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:194


نسخه چاپی
تامین امنیت زوار اربعین افتخار پلیس
گروه استان ها – لرستان - فرمانده انتظامی استان به برپایی 28موکب با کمک پلیس و همکاری سایر دستگاه ها و مردم در مسیر زائران اشاره کرده و بیان داشت : امسال روند توسعه اين موکب ها از نظر کمي و کيفي قابل توجه و تقدير است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار"حاجی محمد مهدیان نسب" در ادامه گفت :پليس لرستان از ابتداي ماه صفر در راستای تامین نظم و امنیت زائران حسینی پیش بینی و تمهیدات لازم را انجام داده و در بخش های انتظامی ، امنیتی و ترافیکی ، در تمامی محورهای مواصلاتی و محل های تردد و استقرار زوار را پوشش داده و در حال خدمات رسانی مضاعف  هستند و بحمدالله رضایتمندی زائران را در بر داشته است.

وی همچنین از حضور گسترده ماموران پلیس برای خدمات رسانی به زائران خبر داد و گفت: زوار می توانند به ایستگاه های پلیس مراجعه و خدمات مورد نیاز را که در چارچوب اختیارات و توانایی پلیس قرار دارد را دریافت کنند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: برپایی 6 ایستگاه ایست و بازرسی و به کارگیری گشت های خودرویی ، موتور سوار و پیاده و تشکیل تیم های نظارتی از دیگر خدمات پلیس لرستان برای حفظ امنیت زوار حسینی است که اميدواريم با ياري خداوند متعال هيچ مشکلي براي زائران نداشته باشيم .

این مقام  ارشد انتظامی همچنین با اشاره به کنترل مسیرهای تردد زائران توسط ماموران پلیس راه و راهور، از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه حرکت و مواظب زائرانی که به صورت کاروانی در حال تردد هستند باشند و با خادمان خود در نیروی انتظامی همکاری داشته باشند تا شاهد حوادث  ناگوار رانندگی نباشیم.

سردار مهدیان نسب تامین امنیت زائران اربعین را توفیق الهی و مایه افتخار پلیس دانست و به این مسافران معنوی توصیه کرد : در صورت نیاز به حضور پلیس و مشاهده هرگونه مورد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون