نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:198


نسخه چاپی
تردد آسان و روان در مرز مهران با مديريت و نظارت صحيح
گروه ناجا - فرمانده مرزباني ايلام گفت: مديريت و نظارت صحيح دستگاه هاي امنيتي و خدمات رسان، پرحجم ترين و بي سابقه ترين ترددها در مرز مهران را آسان و روان کرد.
 

سرهنگ "کياست سپهري" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پلیس اظهار داشت: مديريت و نظارت صحيح دستگاه هاي امنيتي و خدمات رسان، هماهنگي‌هاي به موقع با مرزبانان طرف مقابل در مرز مهران، اطلاع رساني صدا و سيما و البته همراهي خوب مردم فهيم و زوار همه دست به دست هم داد تا پرحجم ترين ترددها در مرز مهران به خوبي مديريت شود و شاهد تردد روان و آسان باشیم.

وي با اشاره به حجم ترددها در مرز مهران افزود: بعضاً مشاهده می‌شد تردد زائران در 12 ساعت به 300 هزار نفر هم می‌رسید که بحمدالله با مديريت لحظه اي و هماهنگي دستگاه‌های مرتبط، ترددها بدون هيچ گونه مشکل خاصي در مرز مهران صورت می‌گرفت.

فرمانده مرزبانی استان ایلام تصریح کرد: برخي کندي‌ها و عدم پذیرش زائر در شبانه روز مربوط به مديريت پذيرش از طرف کشور مقابل بود که با تعامل و رايزني نزديک و تنگاتنگي که با مرزبانان کشور مقابل داشتیم مشکلات سريع برطرف شد و تردد زائران از سر گرفته شد.

سرهنگ سپهری با قدردانی از زحمات شبانه روزی مرزبانان استان در تأمین امنیت زائران، گفت: مرزبانان ما در هر رده اي ماموريتي و مسئوليتي، شبانه روز پاي کار بودند و به زوار عزيز خدمات رساني مي کردند.

وی با اشاره به خدمات مرزبانی استان ایلام به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) عنوان کرد: حضور مرزياران نسوان، مديريت مقطعي پذيرش‌ها، برپايي نماز جماعت در منطقه قرنطینه مرزبانی، توزيع خدمات و امکانات غذايي و آشاميدني، کنترل بار همراه زوار و چهره‌زني براي جلوگيري از تردد افراد متخلف و .... از دیگر برنامه‌های بود که بدون وقفه و به نحوه احسن توسط مرزبانان در مرز مهران صورت می‌گرفت.

فرمانده مرزبانی استان ایلام در پايان با اشاره به موج بازگشت زوار در روزهاي آينده خاطرنشان کرد: پيش‌بيني ها حکايت از اين دارد پرحجم ترين ترددها در ورود زوار عزيز از مرز مهران باشد و مرزبانان براي پذيرش زوار آمادگی صد در صدی دارند و اميدوارم همانند زمان خروج از کشور، حين ورود به کشور مشکل خاصي نداشته باشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون