نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      13:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236


نسخه چاپی
دیدار رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با سردار "اشتری" در ستاد ناجا/ رونمایی از سامانه های جدید در ناجا، در ماه های آینده/ اهتمام نیروی انتظامی در پیگیری پرونده های مفسدان اقتصادی
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی در دیدار رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مقابله و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری ما قرار دارد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در گرامی داشت هفته نیروی انتظامی دکتر "علی مویدی" در ستاد فرماندهی ناجا با سردار "حسین اشتری" دیدار و گفت و گو کرد.

ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز دارد

در این دیدار، فرمانده نیروی انتظامی گفت: هوشمندسازی پلیس از جمله مواردی است که از سال ها قبل بر آن تأکید بسیاری شده و ان شاءالله تا سه سال آینده این مهم تحقق یابد ضمن اینکه در ماه‌های آینده از سامانه های جدید در نیروی انتظامی رونمایی می شود.

سردار اشتری با بیان اینکه ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح کشور دارد، عنوان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای (مدظله العالی)، مقابله و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری ما قرار دارد و تاکنون همکاری لازم را با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور داشته و داریم.

امروز اوج همکاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ناجاست

دکتر "علی مویدی" نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: اذعان می کنیم که نیروی انتظامی در مأموریت مبارزه با قاچاق، عضو موثر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای (مدظله العالی) و شرایط اقتصادی کشور در سال گذشته در این راستا تلاش مضاعفی داشته و لازم است از تمامی دست اندرکاران در ناجا تقدیر شود.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور عنوان کرد: بسیاری از مفسدان اقتصادی که حکم اعدام برایشان صادر شد، پرونده هایی است که ناجا پیگیری کرده بود؛ امروز اوج هماهنگی و همکاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی است.

سردارمویدی در پایان خاطرنشان کرد: راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی نیز در نیروی انتظامی بسیار موثر و مهم است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون