نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      15:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:207


نسخه چاپی
تردد بیش از یک میلیون زائر از مرز شلمچه و چذابه/رضایت زوار از برخورد نیروی انتظامی
گروه استان‌ها- خوزستان- رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه تا کنون بیش از یک میلیون زائر از مرز "شلمچه" و "چذابه" تردد و حدود 360 هزار نفر به میهن بازگشته‌اند، گفت: در بررسی و گفت وگو با زوار، همه آنان از برخورد و رفتار نیروی انتظامی بسیار راضی بودند.

 

سردار "محمد شرفی" در حاشیه بازدید از مرز شلمچه و در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در این پایانه، با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مجموعه کارکنان پلیس در مرزهای چهارگانه، اظهار داشت: در بازدید هوایی و زمینی صورت گرفته، الحمدلله رفت و آمد در مرز "شلمچه" و "چذابه" بسیار منظم و مطلوب بود و زائران اباعبدالله الحسین(ع) با عشق و علاقه در حال تردد و موکب‌ها نیز در حال پذیرایی از زوار بودند.

وی با اشاره به اینکه برای ورود و خروج زوار از کشور، پلیس با کمک سایر دستگاه‌های دولتی و مردم منطقه، تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است، گفت: الحمدلله تا به امروز چه در محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای چهارگانه و چه در پارکینگ‌ها، حتی یک مورد نارضایتی ما نداشته‌ایم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه همه کارکنان انتظامی مستقر در مرزها، با تلاش خستگی ناپذیر در حال خدمت رسانی هستند، عنوان داشت: تاکنون بیش از یک میلیون نفر زائر از مرز شلمچه و چذابه تردد و حدود 360 هزار نفر به میهن بازگشته‌اند که همه آنان از برخورد و رفتار نیروی انتظامی بسیار راضی بودند.

وی افزود: کارکنان پلیس با همکاری و تعامل با تمامی دستگاه های خدمات رسان و به منظور رفع مشکلات زوار و تامین امنیت خودرو  آنان، در پارکینگ های منتهی به مرزهای چهارگانه مستقر هستند تا شرایط خوب و بسیار آرام بخشی برای عاشقان ثارالله فراهم کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پلیس برای برگشت و امنیت زائران تغییر تاکتیک را مد نظر قرار داده است، افزود: واحدهای گشتی که برای تامین نظم و امنیت در مسیر رفت قرار داده‌ بودیم به صورت تدریجی در مسیر بازگشت نیز قرار می دهیم تا شهروندان به راحتی و بدون دغدغه تردد کنند و به سلامت به مقصد برسند.

سردار "شرفی" با اشاره به اینکه موج برگشت زائران به کشور آغاز شده است، گفت: ما از همان نقطه صفر مرزی بحث کنترل های امنیتی بار همراه زوار را مورد بررسی قرار می دهیم.

در پایان رئیس پلیس پیشگیری ناجا از سردار "حیدر عباس زاده" فرمانده انتظامی استان و همه دستگاه‌های متولی امر در زمینه برقراری نظم و امنیت و  فراهم کردن تسهیلات برای عاشقان ثارالله، به صورت ویژه تقدیر و تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون