نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      18:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:77


نسخه چاپی
نيروي انتظامي تا بازگشت آخرين زائر اربعين خدمت رساني مي کند
گروه استان‌ها- خوزستان- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نيروي انتظامي با روحيه جهادي تا بازگشت آخرين زائر اربعين خدمت رساني مي کند.
 

 

حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" در حاشیه بازدید از مرز "چذابه" و در گفت‌ وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در این پایانه مرزی، ضمن تسليت ايام ماه صفر و اربعين سرور و سالار شهيدان، ‌اظهار داشت: با حضور خوبي که کارکنان خدوم نيروي انتظامي و مرزباني در دو مرز شلمچه و چذابه دارند، بحمدالله امنيت کاملي برقرار است، تاکنون هيچ مشکل امنيتي گزارش نشده که اين نشان دهنده حضور هوشيارانه آنان است.

وي با بيان اينکه کارکنان نيروي انتظامي علاوه بر برقراري امنيت براي زائران و شهروندان کمک هاي انسان دوستانه و خداپسندانه دارند، افزود: کمک به سالمندان و ‌افراد ناتوان جسمي و همچنين برپايی موکب ها در مرزهاي شلمچه و چذابه و نذوراتي که به اين مواکب اهداءکردند،‌ يک نمونه از نوع دوستي کارکنان خدوم نيروي انتظامي است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بيان کرد: کارکنان پلیس با همين روحيه جهادي و نوع دوستي تا روزهاي پاياني راهپيمايي ملي بلکه جهاني اربعين حسيني با انگيزه حضور داشته و امنيت و آسايش را براي زوار فراهم خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی تاکيد کرد: نيروي انتظامي تا پايان همايش بزرگ اربعين حسيني و تا بازگشت آخرين زائر در مرزها حضور دارند و خدمتگزاري خواهند کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون