نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      18:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
تردد زوار از مرز خسروی بدون کوچکترین مشکلی انجام می شود
گروه استان ها - کرمانشاه - جانشین فرمانده ناجا گفت: با تمهیدات اندیشیده شده از سوی همکاران پلیس کرمانشاه، تردد زوار از مرز خسروی بدون کوچکترین مشکلی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس از مرز خسروی، سردار "ایوب سلیمانی" در حاشیه بازدید از این پایانه مرزی، اظهار داشت: مرز خسروی امسال برای اولین بار میزبان زائران اربعین بود و با زیرساخت های فراهم شده توانست به خوبی پذیرای این عزیزان باشد.

وی ادامه داد: بازگشایی مرز خسروی خبر خوبی بود که با توجه به افزایش جمعیت زائران، بخش اعظمی از آنها را روانه این مرز کرد تا زوار با سهولت بیشتری بتوانند عازم این سفر معنوی شوند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این میان باید از تلاش های خستگی ناپذیر  و شبانه روزی فرمانده و کارکنان انتظامی استان کرمانشاه در تامین امنیت و نیز تسهیل تردد زوار، قدردانی کرد.

سردار سلیمانی یادآور شد: رضایت اکثر قریب به اتفاق زائران از امکانات و امنیت ایجاد شده در مرز خسروی بیانگر این است همکاران ما در نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها وظایف خود را به خوبی انجام داده اند.

وی خاطرنشان کرد: مرز خسروی این قابلیت را دارد که در سال های آتی بتواند روزانه تا چند برابر امسال شاهد عبور زائران باشد.

جانشین فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اربعین امسال نمایشگر قدرت و عظمت مسلمانان بود و بار دیگر اتحاد و همدلی جهان اسلام به نمایش درآمد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون