نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/23      10:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:75


نسخه چاپی
آغاز موج بازگشت زائران به کشور/ پیشگیری از انسداد مسیر شلمچه دراولویت پلیس راهور
گروه استان‌ها- خوزستان- رئیس پلیس راهور استان با بیان اینکه موج بازگشت زائران به کشور آغاز شده، گفت: پیشگیری از انسداد معابر در مسیرهای منتهی به شلمچه در اولویت پلیس راهنمایی و رانندگی است.

 

سرهنگ "منصور جمشیدی" در گفت‌ وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی شلمچه، بیان کرد: فضای پارکینگ ها در مسیر شلمچه، ظرفیت کافی و مناسب برای تمامی خودروها را دارد و زوار حتما با خادمان خود در نیروی انتظامی همکاری کنند و خودرو‌های خود را برای جلوگیری از ترافیک، در معابر پارک نکنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تاکسی‌ها توجه داشته باشند به هیچ وجه نباید برای پیاده یا سوار کردن مسافر در حریم دوربرگردان ها بایستند، خاطر نشان کرد: در صورت مشاهده پلیس راهنمایی و رانندگی برابر مقررات اعمال قانون می کند.

سرهنگ جمشیدی با اشاره به اینکه پیشگیری از انسداد معابر در مسیرهای منتهی به شلمچه در اولویت پلیس راهنمایی و رانندگی است، اظهار داشت: تمام امکانات دستگاه‌ های دولتی و خدمات رسان در کنار نیروی انتظامی برای بازگشت زائران بسیج شده‌اند.

رئیس پلیس راهور استان با اشاره به اینکه در مرحله بازگشت به علت ورود زوار در یک بازه زمانی کوتاه، حجم ترافیک زیادی نسبت به مرحله رفت خواهیم داشت، ادامه داد:  پلیس ، امین مردم و حافظ سلامت تردد افراد است و تمهیدات ویژه‌ای در این خصوص اندیشیده است.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون