نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/22      11:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:77


نسخه چاپی
تب ترافیک در مبادی ورودی شهر مهران فروکش کرد/شکل گیری تدریجی موج بازگشت زائران به کشور
گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از فروکش کردن تب ترافیک در مبادی ورودی مهران و بازگشت موج تدریجی زائران به داخل کشور از مرز بین المللی مهران خبر داد.

سرهنگ "ابوالفضل کهزادی" درگفت و گو با خبرنگار قرارگاه اربعین پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران، اظهارداشت:تدابیر و تمهیدات ترافیکی لازم جهت مدیریت هوشمندانه ترافیک در موج بازگشت زائران اندیشیده شده و تا تخلیه کامل شهر مهران در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت و کنترل ترافیک موج بازگشت به مراتب دشوار تر از زمان رفت خواهد بود افزود: اولویت اصلی پلیس راهور در هنگام بازگشت ، تسهیل در خروج سریع و ایمن از شهر و هدایت بار ترافیکی به سمت مبادی خروجی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه امسال به رغم افزایش 3 برابری ترددها مشکلی در زمینه عبور و مرور در معابر درون شهری نداشتیم خاطرنشان کرد: بخشی از این موفقیت و روان سازی ترافیک به واسطه همکاری خوب و مشارکت فعال زائران با پلیس بوده است .

کهزادی در ادامه در مورد آخرین وضعیت ترافیکی و ظرفیت پارکینگ ها در شهرمهران افزود: ظرفیت کلیه پارکینگ ها در مهران به صورت ۱۰۰درصدی تکمیل شده و ترافیک به حالت نیمه سنگین و روان در معابر داخل شهر در جریان است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: فعلا برنامه ای برای لغو و برداشتن  محدودیت های ترافیکی در مبادی ورودی و داخل شهر تا تخلیه کامل در دستور کار پلیس نیست .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون