نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/23      10:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
امام جمعه کرمانشاه:
مدیریت خوب پلیس در اعزام زائران به کربلا ستودنی است/اربعین بیانگر قدرت اسلام است
گروه استان ها - کرمانشاه - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مدیریت خوب پلیس در اعزام زائران به کربلای معلی ستودنی و قابل ستایش است.

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس در مرز خسروی ، آیت الله "مصطفی علما" با حضور در این قرارگاه اظهار داشت: از ابتدای کار اعزام زوار به عتبات عالیات پلیس یکی از دستگاه هایی بود که 24 ساعته و شبانه روز پای کار است.

وی افزود: همراهی پلیس با زائران نتیجه اش این شده که آنها در امنیت و آسایش کامل و بدون هیچ گونه دغدغه امنیتی سفر معنوی اربعین را به جا آوردند.

آیت الله علما تصریح کرد: در رزوهای اخیر که جمعیت بسیار زیادی در مرز خسروی منتظر خروج از مرز بودند نقش پلیس در آرامش زوار و انتقال هرچه سریعتر آنها به خاک عراق بسیار پررنگ بود که جای قدردانی دارد.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه پلیس همواره وظایف خود را در مواقع حساس به خوبی انجام داده است، گفت: اربعین یکی از این ماموریت هاست که اگر پلیس در آن دخالت نکند نواقص بسیاری پدید خواهد آمد.

وی همچنین مراسم اربعین را بیانگر قدرت اسلام معرفی کرد و گفت: همه زائران سفیران این دین مبین هستند که حضورشان در این برنامه معنوی درس های زیادی برای جهانیان و خصوصا دشمنان دارد.

آیت الله علما در پایان گفت: حضور میلیونی مسلمانان در مراسم اربعین شکست بزرگی برای دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکاست.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون