نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/23      12:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:301


نسخه چاپی
فرمانده تیپ سوم یگان های ویژه ناجا خبر داد :
آغاز موج بازگشت زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی مهران
گروه ناجا - فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا گفت: موج بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور از پایانه مرزی مهران آغاز شده است.

سردار "علی عظیمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: تلاش ما بر این است که ارائه خدمات پلیس به زائران اربعین حسینی در زمان بازگشت همچون خروج از کشور به نحو مطلوب ادامه داشته باشد و برای این منظور از تمامی ظرفیت خود استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بحمداله با حضور شبانه روزی همکارانم در پایانه مرزی مهران، اقدامات قابل توجهی در حوزه های برقراری امنیت، امدادرسانی، انجام عملیات مردم یاری و کنترل ترددها صورت گرفته و این اقدامات همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا عنوان کرد: موج بازگشت زائران اربعین حسینی از شب گذشته آغاز و رو به افزایش است که تمهیدات لازم برای سهولت حین بازگشت زائران اندیشیده شده است.

سردار عظیمی در خاتمه تصریح کرد: تاکنون بیش از 400 هزار نفر از زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی مهران به کشور مراجعت کرده و با عنایت اهل بیت (ع) و تلاش همکارانم در این نقطه مرزی، زائران گرامی بدون هیچ گونه مشکل خاصی به وطن باز خواهند گشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون