نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/23      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:72


نسخه چاپی
قدردانی ویژه فرمانده کل سپاه از نیروی انتظامی در خدمت رسانی به زائران
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا برای بازدید از پایانه های مرزی استان خوزستان وارد پایانه مرزی شلمچه شد و به همراه فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملکرد رده های مستقر در نوار مرزی را مورد بررسی قرار دادند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در جلسه جمع بندی و ارزیابی عملکرد نیروهای مستقر در مرز شلمچه که در محل قرارگاه تاکتیکی حضرت ابوالفضل(ع) سپاه پاسداران و به ریاست سرلشکر "حسین سلامی" برگزار شد، گزارش مبسوط و تحلیلی از اقدامات و عملکرد حوزه های ماموریتی پلیس پیشگیری ناجا در کنترل لایه به لایه جمعیت و برقراری نظم و امنیت محورهای مواصلاتی ارائه کرد.

وي در این گزارش عنوان کرد: با توجه به بازگشت زوار ایرانی از مرزهای چهارگانه، برای برقراری نظم و امنیت پایانه های منتهی به مرز و بالعکس و تقویت امنیت و روان سازی ترافیک محورهای مواصلاتی تمهیدات لازم پیش بینی شده است .

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: به لطف خدا و همت تلاشگران عرصه نظم و امنیت، همدلی و هماهنگی خوبی در بین همه خدمتگزاران مستقر در مرزهای چهارگانه حاکم است و امیدواریم برگشت زوار اربعین حسینی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

گفتنی است، پس از بازدید میدانی و مشترک فرمانده سپاه پاسداران و رئیس پلیس پیشگیری ناجا از پایانه مرزی شلمچه، تلاش ها و مجاهدت های تمامی حوزه های ماموریتی نیروی انتظامی مستقر در مرزها و نظم حاکم بر پایانه های مرزی از سوی سرلشکر سلامی مورد قدردانی قرار گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون