نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/23      14:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215


نسخه چاپی
افزایش سوانح رانندگی در اربعین 98/خستگی و خواب آلودگی عامل اصلی تصادفات
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راه کشور با اشاره به افزایش حضور زائران برای شرکت در مراسم اربعین، در عین حال از افزایش سوانح رانندگی در این ایام خصوصا در استان های کرمانشاه، خوزستان و ایلام خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در مرز خسروی، سردار "سیدتیمور حسینی" در حاشیه بازدید از این پایانه مرزی، از خستگی و خواب آلودگی به عنوان عامل اصلی تصادفات رانندگی نام برد و اظهارداشت: شتاب بی مورد و انحراف به چپ که نتیجه آن برخورد "رخ به رخ" است از دیگر عوامل مهم سوانح رانندگی در ایام اربعین امسال به شمار می آید بنابراین زائران هنگام بازگشت از کربلا به دلیل خستگی، نیاز به  استراحت دارند.

وی به جریان داشتن تردد در تمامی محورها خصوصا راه های منتهی به مرزهای چهارگانه محل ورود و خروج زائران به عراق اشاره و بیان کرد: حجم تردد در مسیر برگشت از مرز سنگین تر از مسیر رفت است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پیش بینی می شود در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه بازهم شاهد افزایش تردد زوار به عراق باشیم اما از روز جمعه (26 مهر) باید خود را کاملا آماده بازگشت زوار کنیم.

سردار حسینی از افزایش سوانح رانندگی در این ایام خصوصا در استان های کرمانشاه، خوزستان، ایلام و شهرهای در مسیر خبر داد.

رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه هنوز در خصوص اعمال محدودیت ترافیکی در روزهای منتهی به اربعین نمی توان اظهارنظر کرد، گفت: باید صبر کنیم و ببینیم موج بازگشت چگونه خواهد بود و آنگاه در این رابطه تصمیم بگیریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون