نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/24      11:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:159


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال 2 تن و 57 کیلو مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال 2 تن و 57 کیلو موادمخدر و توقیف 2 دستگاه پژو خبر داد.
 

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مناطق مرزی سراوان به عمق استان می کردند را شناسایی کردند.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلحانه، سرانجام بامداد روز گذشته آنها را که با خودرو های پژو 405 و پارس در حال جابه جایی محموله مواد افیونی در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر سراوان بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: عوامل انتظامی پس از طی مسافتی با قرار گرفتن قاچاقچیان در منطقه کمین به آنها دستور ایست دادند که سوداگران با تیراندازی به سمت آنها تغییر مسیر داده و با سرعت سرسام آوری با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری بیان داشت: ساعتی بعد تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با پایش و مراقبت تمام محورهای مواصلاتی منطقه درگیری، مخفیگاه قاچاقچیان را در یکی از روستاهای همان محدوده شناسایی و در یک عملیات حساب شده با هماهنگی مقام قضائی محل را به محاصره خود درآوردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: سوداگران مرگ که خود را در معرض خطر دیده بودند قبل از حضور تکاوران پلیس متواری شدند که در این رابطه یک نفر از آنان قبل از فرار دستگیر و در بازرسی از منزل و خودروها در مجموع  2 تن و  57 کیلو و 890 گرم مواد مخدر شامل یک تن و 969 کیلو و 340گرم تریاک و 88 کیلو و 550 گرم حشیش کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده تلاش برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون