نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/25      9:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:363


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ – معاون مبارزه با جرایم اقتصادي پایتخت از کشف کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.

 

سرهنگ "نعمت اله علیپور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: روز گذشته ماموران معاونت مبارزه با جرایم اقتصادي پایتخت هنگام گشت زنی در محدوده میدان محمدیه، موفق شدند یک دستگاه وانت حامل کالای قاچاق را شناسایی و در عملیات پلیسی آن را توقیف کنند.

وی با اشاره به دستگیری راننده این خودرو، گفت: در بازرسی های انجام شده مشخص شد که کلیه اموال موجود در وانت پارچه های قاچاق بوده و همگی فاقد فاکتور و برگه گمرکي و مجورهای قانونی است.

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت با اشاره به اعتراف راننده خودرو مبنی جابه جایی کالای قاچاق، خاطر نشان كرد: در عملیات دیگری محل دپو کالای قاچاق در حسن آباد شهر ری شناسایی شد.

این مقام انتظامی با اشاره به هماهنگی های قضائی مبنی بر بازرسی از محل دپو کالای قاچاق، عنوان کرد: در بررسی از این انبار 24 هزار و 850 متر پارچه ( 497 رول ) و یک هزار و 79 ثوب انواع پوشاک زنانه خارجی کشف شد که کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را 5 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل شد و تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی مالکان کالا  ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون