نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/25      9:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278


نسخه چاپی
اسکان روزانه 200 هزار زائردر مرزهاي شلمچه و چذابه
گروه استان ها_ خوزستان_ مسئول کمیته اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان از اسکان روزانه 200 هزار نفر در مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد.


به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاری پليس در مرز چذابه، حجت الاسلام و المسلمين "سید محمود موسوی"  گفت: در سال جاري یک هزار و 500 موکب برای خدمت رسانی به زائران ثبت نام که 86 موکب در خاک عراق و چندین موکب در ورودهای چهارگانه استان برپا شده است.

وي با اشاره به اینکه مواکب مستقر در عراق روزانه 100 هزار اسکان و 350 هزار پرس غذا بین زائران توزیع می کنند، افزود: طبق برنامه در مرز چذابه روزانه 100 هزار اسکان و 190 هزار پرس غذا و در مرز شلمچه روزانه 100 هزار اسکان و 200 هزار پرس غذا توسط مواکب بین زائران توزیع می شود.

مسئول کمیته اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین خوزستان از ساخت 10 موکب ویژه خواهران در مرز چذابه خبر داد و گفت: مردم و نیکوکاران آمادگی خود را برای خدمت رسانی به زائران از جمله اسکان، تغذیه و حتی تردد رایگان اعلام کرده اند و باید از آنها تقدیر کنیم .

حجت الاسلام موسوی بيان داشت: طبق برنامه 300 موکب ثابت که دارای امکاناتی از جمله نماز خانه، محل استراحت و وسایل سرمایشی ساخته خواهد شد که برخی از آنها آماده شده که اجرای این طرح در کشور نمونه است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون