نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/19      10:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:40


نسخه چاپی
عمل به قران موجب سعادت انسان در دنيا و اخرت است
گروه استان ها – کردستان – فرمانده انتظامي استان، گفت: عمل به قران موجب سعادت انسان در دنيا و اخرت است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی آزادی" در مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان مسابقات قران کریم ویژه کارکنان و خانواده های نیرو های مسلح استان کردستان، اظهار داشت: انس با قرآن و تدبر و تعمق در معاني و مفاهيم آن، عزت وعده داده شده از سوي خداي متعال را براي امت اسلامي به ارمغان خواهد آورد و عمل و پيروي از قران رمز سربلندي در دنيا و اخرت است

وی، قرآن را بزرگترين سرمايه الهي در نزد بشريت دانست و از تلاش هاي مسئولان در ترويج فرهنگ قرآني بين کارکنان تشكر كرد و گفت: اين امر نشان از تدابير مسئولان و حس وظيفه شناسي آنان در اعتلاي فرهنگ قرآني و انس با قرآن حسب فرمايشات پيامبر اعظم(ص) و ائمه اطهار دارد.

سردار آزادی با بیان اینکه قرآن کليد سعادت جامعه بشري است، افزود: تمامي نيازمندي هاي اساسي انسان در قرآن مورد توجه قرار گرفته و تنها با الگو قرار دادن سبک زندگي ارائه شده در اين کتاب است که مي توان به سر منزل مقصود رسيد.

فرمانده انتظامی استان کردستان در پايان با تاکيد بر نقش تعيين کننده قرآن در تمامي مراحل زندگي انسان ها، خاطرنشان کرد: تمامي کارکنان بايد براي احياء قرآن، دفاع از ميهن اسلامي و آرمان هاي انقلاب و در هر لحظه از انوار نوراني قرآن در مسير کار و زندگي بهره مند شوند.

مشارکت کارکنان و خانواده هاي آنان در برنامه هاي قرآني افزايش يابد

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام "کریم شجاعیان" رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان کردستان بيان کرد: برنامه ريزي ها بايد به نحوي باشد که مشارکت کارکنان و خانواده هاي آنان در برنامه هاي قرآني و حفظ آن افزايش يابد و ما شاهد حضور حداکثری کارکنان در اين برنامه های معنوی باشيم .

وی خاطرنشان کرد: بایستی مفاهيم ارزشمند قرآني در فضاي جامعه براي مردم تبيين و تشريح شود و همه کارکنان و خانواده آنان بر تجهيز به سلاح معنوي قرآن براي رويارويي با مشکلات و کسب معنويات فراخوانده شوند.

رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان کردستان با اشاره به برکات توجه به قرآن در زندگي افراد مشکلات موجود در جامعه راناشي از دور شدن از آیات وحی دانست و گفت: هر چه فضا را قرآني تر کنيم به مراتب صدمات و آسيب های اجتماعی کمتر خواهد شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون