نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/25      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:553


نسخه چاپی
حفظ ارزش‌ها از مهم ترین ماموریت های یگان های ویژه است
گروه ناجا - فرمانده قرارگاه امیرالمومنین علی (ع) تیپ دوم یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه انجام ماموریت برای تامین نظم و امنیت آحاد جامعه علی الخصوص زائران حضرت سیدالشهدا(ع) ارزشمند است، گفت: یکی از مهم ترین ماموریت های یگان های ویژه، حفظ ارزش‌هاست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " غلامرضا اشرفی" در جمع کارکنان قرارگاه حضرت امیرالمومنین علی(ع) تیپ دوم یگان های ویژه ناجا ضمن قدردانی از تلاش ها و رشادت های کلیه کارکنان در امر خدمات رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: نیروی انتظامی در جای جای کشور عليرغم تنوع و گستردگي ماموريت ها، با احساس مسئوليت و تلاش هاي شبانه روزي امنیت مطلوبی را به وجود آورده است.

وی با اشاره به ماموریت ها و وظایف ذاتی مجموعه یگان های ویژه نیروی انتظامی از سال تشکیل تا به امروز عنوان کرد: امروز یگان ویژه سرافراز و مقتدر با پیشینه ای درخشان و ارزشمند و با بهره گیری از روش ها و راهکارهای نوین و هوشمند در برقراری و ثبات نظم و امنیت در سطح جامعه نقش به سزایی را ایفا می کند.

فرمانده قرارگاه امیرالمومنین علی (ع) تیپ دوم یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه انجام ماموریت برای تامین نظم و امنیت آحاد جامعه علی الخصوص زائران حضرت سیدالشهدا(ع) ارزشمند است، گفت: یکی از مهم ترین ماموریت های یگان های ویژه، حفظ ارزش‌هاست.

سردار اشرفی با اشاره به برخی از ماموریت های خطیر و مهم یگان های ویژه ناجا از بدو تاسیس تا به امروز در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: پایه و اساس ماموریت های پلیس ویژه، ارتقاء بصیرت دینی و ولایت مداری است و به این امر افتخار می کنیم که در کنار هم هستیم و فرمان حضرت آقا را لبیک می گوییم.

وی همچنین مراسم اربعین حسینی را بیانگر قدرت اسلام معرفی کرد و گفت: همه زائران سفیران این دین مبین هستند که حضورشان در این مراسم معنوی درس های زیادی برای جهانیان و خصوصا دشمنان دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون