نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/25      13:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:401


نسخه چاپی
فرمانده انتظامی استان:
استقبال زائران اربعین از خسروی بی نظیر بود/اربعین برای پلیس یک ماموریت قلبی است
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان، استقبال زائران برای تردد از مرز خسروی را در اولین سال بازگشایی در ایام اربعین حسینی را بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در جلسه قرارگاه اربعین پلیس کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون 146 هزار زائر از طریق مرز خسروی عازم کربلای معلی شده اند.

وی ادامه داد: بدون شک اگر مسئولان استان مقداری تعامل خود را با طرف عراقی افزایش می دادند می توانستیم300 هزار زائر را نیز از مرز خسروی عبور دهیم.

سردار جاویدان تصریح کرد: با این حال تجربه امسال ثابت کرد که برای سال های آتی اگر توجه بیشتری به مرز خسروی صورت گیرد می توانیم حتی تا چند برابر ظرفیت امسال زائران را به کربلای معلی اعزام کنیم.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از بازگشت 37 هزار زائر به کشور از طریق مرز خسروی خبر داد و گفت: شب گذشته تا حدود ساعت یک بامداد نیز شاهد برگشت زوار از این مرز بودیم.

وی همچنین با اشاره به اهتمام پلیس برای تامین امنیت زائران و ارائه خدمات مطلوب به آنها، گفت: علاوه بر به کار گیری ظرفیت عظیمی از همکاران استان، حدود 1500 نفر از پلیس استان های سمنان، اردبیل، اصفهان، قزوین و ... نیز به عنوان نیروی کمکی در خسروی مستقر شدند.

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از همکاران پلیس که به شکل شبانه روزی پای کار بودند، افزود: تک تک آنها با نگاه اعتقادی و با عشق به امام حسین (ع) مشغول خدمت رسانی به زوار شدند و ماموریت اربعین را نه یک ماموریت اجباری بلکه ماموریتی قلبی می دانستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون