نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/26      11:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:283


نسخه چاپی
تمهیدات انتظامی، ترافیکی برای زائران در شهر ایلام
گروه استان ها- ایلام- معاون هماهنگ‌ کننده انتظامی استان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته تمهیدات انتظامی، ترافیکی برای ورود زائران حسینی به شهر ایلام انجام شده است.

سرهنگ" کریم نصر اللهی" در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در مرز ایلام اظهار داشت: برقراری نظم و امنیت از مهمترین ویژگی‌های مراسم بزرگ اربعین است.

 وی با اشاره به حضور فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان ایلام در برقراری نظم و  امنیت افزود:رضایت زائران محور اصلی فعالیت های پلیس است و علاوه بر خدمت شبانه روزی کارکنان انتظامی در پایانه مرزی مهران ، ماموران انتظامی شهرستان ها از جمله شهر ایلام  نیز با تلاش خود حوزه های استحفاظی استان ایلام را تحت پوشش خود قرار دادند.

  سرهنگ نصراللهی با اشاره به شروع موج بازگشت زائران اباعبدالله الحسین (ع)به شهر ایلام بیان داشت: با توجه به حجم بالای ورود خودروها ،ترافیک سنگین اما روان است و به همین منظور و برای باز شدن گره های ترافیکی و روان شدن آن طرح های مختلف انتظامی در حال انجام است.

معاون هماهنگ‌کننده استان ایلام خاطرنشان کرد: زائران عز‌یز سفر خود را مدیریت کرده و از هر گونه عجله و شتاب خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون