نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/26      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:337


نسخه چاپی
رضايت زائران از رفتار ماموران ناجا در پايانه هاي مرزي
گروه استان‌ها_ خوزستان_ سرپرست هيئت بازرسي قرارگاه اربعين بازرسي کل ناجا گفت: ارزيابي هاي صورت گرفته نشان مي دهد از ابتداي اربعين تا کنون، زائران از رفتار و برخورد ماموران با آنان در پايانه هاي مرزي رضايت کامل داشتند.


سرهنگ "رضا رجبي" در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاري پليس مستقر در مرز چذابه گفت: بازرسی کل ناجا بر حسب وظایف ذاتی در مأموریت راهپيمايي اربعين حسيني در مرزها حضور شبانه روزي و فعال داشته و بحمدالله ارزیابی ها حکايت از رضايتمندي کامل زائران از رفتار و برخورد ماموران با آنان در پايانه هاي مرزي دارد.

وي با بيان اينکه تمام کارکنان نيروي انتظامي در بخش‌های مختلف ستادی، پشتیبانی به صورت شبانه روزي در صدد تسهيل و تسريع تردد زائران و برقراري امنيت هستند، افزود:‌ تا به امروز در پايانه هاي مرزي هيچ گونه نارضايتي از عملکرد ماموران ناجا گزارش نشده و جا دارد از زحمات و تلاش هاي جهادي کلیه کارکنان تقدير و تشکر کنم .

رجبی با اشاره به حضور داوطلبانه و با انگيزه کارکنان ناجا در ماموريت اربعين حسيني، بيان داشت: مسئولان ناجا تلاش کردند تا امکانات رفاهی و بهداشتي مناسبي براي کارکنان خدمتگزار به زوار در 5 پايانه مرزي مهران، چذابه، شلمچه، خسروي و ميرجاوه فراهم کنند تا با آسودگي خاطر ماموريت خطير خود را انجام دهند.

اين مقام انتظامي افزود: معاونت اجتماعی هم در کنار ساير يگان هاي مستقر در پايانه ها فعالیت بسیار خوبی در انعکاس فعاليت هاي خادمان زائران حسيني در مرزها و اطلاع رساني به موقع اخبار،‌توصيه و هشدارها داشتند که لازم مي دانم از زحمات آنان تقدير کنم.

سرهنگ رجبي تاکيد کرد: کارکنان معاونت اجتماعي مي بايست زائراني که از زيارت بازگشته و از عملکرد نيروي انتظامي تقدير کرده اند، را انعکاس دهند تا با عث دلگرمي ساير کارکنان شود .

سرپرست هيئت بازرسي قرارگاه اربعين بازرسي کل ناجا در پایان ضمن آرزوی قبولی زیارت براي تمامي زائران، تصريح کرد: انتظار می‌رود زائران عزيز توصیه های پلیس را در موضوعات مختلف چه انتظامی و چه راهور به دقت مد نظر داشته باشند و خصوصاً در هنگام بازگشت از سفر، اگر با خودرو شخصي آمده اند در مواکب استراحت کرده و به دور از هر گونه خستگي و خواب آلودگي به رانندگي بپردازند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون