نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/26      11:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
محور ایلام به مهران هنوز یک طرف نشده است/ زائران به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند
گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه صبح امروز تعدادی از کانال های فضای مجازی خبری را مبنی بر یک طرفه شدن محور مهران به ایلام منتشر کرده‌اند گفت: هنوز تصمیمی برای یک طرفه شدن این محورگرفته نشده و تردد به صورت روان در حال جریان است.

سرهنگ "رضا همتی زاده" در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: از چند روز گذشته موج بازگشت زائران آغاز شده اما با توجه به برنامه ریزی های مناسب و همچنین مدیریت زائران اربعین حسینی فعلاً در محورهای مواصلاتی ترافیک سنگین نداریم و نیازی به یک طرفه شدن این محور هنوز وجود ندارد.

 وی افزود: مردم و زائران اربعین حسینی به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار موثق به خود را از کانال فضای مجازی پلیس ایلام به نشانی http://sapp.ir/police_ilam  دریافت کنند.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد: احتمال دارد اگر بار ترافیک در محورهای مواصلاتی سنگین شد این محور به صورت موقت یک طرفه شود که در صورت یک طرفه شدن از طریق کانال پلیس ایلام به نشانی http://sapp.ir/police_ilamاطلاع رسانی خواهد شد.

همتی زاده یادآور شد: عکسی که هم اکنون در کانال پلیس مشاهده می کنید مربوط به تردد دوطرفه در محورهای مواصلاتی است و هیچ گونه محدودیت ترافیکی مبنی بر یک طرفه شدن وجود ندارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون