نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/26      14:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:327


نسخه چاپی
قدرداني معاون پارلماني رئيس جمهور از نيروي انتظامي/ نقش کليدي ناجا در مراسم پياده روي اربعين /رضايت کامل زائران از خدمات پلیس
گروه استان ها- خوزستان- معاون پارلماني رئيس جمهور با قدرداني از خدمات نيروي انتظامي در مرزهاي چهارگانه، نقش ناجا در مراسم پياده روي اربعين حسيني را بسيار مهم و کليدي عنوان کرد.


 

"حسين علي اميري" در گفت وگوي اختصاصي با خبرنگار اعزامي خبرگزاري پليس مستقر در مرز چذابه گفت: همه ساله يکي از دغدغه هاي اصلي ما در موضوع اربعين، بحث امنيت زائران، انتظامات در پايانه هاي مرزي و روان سازي ترافيک در محورهاي منتهي به مرزهاست که همه اين موضوعات به خوبي توسط نيروي انتظامي در طول اين سال ها انجام شده است.

وي افزود: نيروي انتظامي نقش بسيار مهم و کليدي در موضوع امنيت کشور به وي‍ژه در مراسم راهپيمايي اربعين حسيني دارد و امسال هم علي رغم افزايش حضور زائران شاهد خدمات بسيار خوب و مطلوب از سوي اين نيرو به زوار عزيز بوديم.

اين مقام مسئول بیان کرد: در ديدار و گفت وگويي که با زائران در مرزهاي شلمچه و چذابه داشتیم، همه آنها از عملکرد نيروي انتظامي در اين مرزها راضي و دعاگوي اين نيروها بودند.

اميري گفت: من هم لازم مي دانم از مديريت خوب سردار "عباس زاده" فرمانده انتظامي استان خوزستان، معاونان، افسران و تمامي کارکنان تحت امرشان و همه نيروهايي که نقش بسيار خوب و سازنده اي در مراسم اربعين حسيني داشتند، تشکر و قدرداني کنم.

معاون پارلماني رئيس جمهور، با بيان اينکه تمهيدات خوبي از سوي استانداري، دستگاه هاي دولتي و نيروي انتظامي براي بازگشت زائران پيش بيني شده است، گفت: عمده ترين مسئله اي که با آن مواجه هستيم موضوع انتقال زائران به شهرها و استان هاي خود است که در اين خصوص اقدامات خوبي صورت گرفته و وسايل نقليه به اندازه کافي به سمت مرزها گسيل شدند، بحمد الله مشکل خاصي تا به اين لحظه در اين خصوص وجود نداشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون