نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/27      14:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
تهیه پیوست فرهنگی-اجتماعی اربعین
گروه استان‌ها_ ایلام_ معاون اجتماعی ناجا گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده که از ماه های قبل در نیروی انتظامی در خصوص برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی صورت گرفت، پیوست فرهنگی-اجتماعی در دو بخش تنظیم شده است.

سردار "احمد نوریان" در گفت ‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: اربعین امسال نسبت به سال های قبل با شکوه تر اجرا شد.

 وی در ادامه با اشاره به پیوست فرهنگی- اجتماعی اربعین گفت: این پیوست شامل ۲ بخش است که یک مورد، استان های درگیر در امر اربعین مانند ایلام، خوزستان و... را شامل می شود و  بخش دیگر نیز مربوط به معاونت اجتماعی است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این که اطلاع رسانی اخبار زائران و کارهای آموزشی در درجه اول در دستور کار پلیس قرار داشت، افزود: تردد و حضور لحظه به لحظه زائران، روی آنتن رفته  و اخبار آن نیز گزارش شده است.

سردار نوریان ادامه داد: رصدفضای مجازی در مدت ایام اربعین به صورت جد در دستور کار همکاران این معاونت قرار داشت.

 معاون اجتماعی ناجا به قرارگاه اربعین ناجا در مهران اشاره داشت و گفت: اقدامات مردم‌یاری هم در پلیس‌های تخصصی مستقر در صحنه و هم توسط معاونت اجتماعی دنبال شده است.

 وی افزود: در حوزه اجتماعی یکی از کارهای زیبای پلیس مستندسازی است که شامل ثبت ورود و خروج و حالاتی که در زائران رویت شده است توسط این پلیس بوده است.

سردار نوریان به خدمات مشاوره ومددکاری نیز اشاره کرد وگفت: در ایام اربعین همکاران ما خدمات مشاوره ای خوبی را به زائران عزیز ارائه کردند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون