نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/27      14:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
از ابتدای ماه صفر تاکنون صورت گرفت؛
اعزام 160 هزار زائر از مرز خسروی به کربلای معلی
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون، 160 هزار زائر از طریق مرز خسروی برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین راهی کربلای معلی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در حاشیه دیدار با زائران حسینی، با بیان اینکه از ابتدای ماه صفر تاکنون،160 هزار زائر از طریق مرز خسروی عازم کربلای معلی شدند، اظهار داشت: تا این ساعت (12 ظهر) نیز حدود 80 هزار زائر از طریق این مرز وارد کشورمان شده اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر با موج بازگشت زائران روبه رو هستیم و مرز خسروی نیز آمادگی کامل دارد تا زائران را از طریق 58 گیت دایر شده، پذیرش کند.

سردار جاویدان با بیان اینکه مرز خسروی به صورت شبانه روزی آمادگی پذیرش زائران برای ورود به کشور را دارد، افزود: محدودیتی در پذیرش نیز وجود ندارد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با ابراز خرسندی از رضایتمندی زائران اربعین از امکانات فراهم شده در پایانه خسروی، گفت: قطعا در سال های آتی شاهد افزایش تردد زوار از این مرز تا 2-3 برابر جمعیت امسال خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در مراسم اربعین امسال، کار اعزام زوار از ساعت 7 صبح تا حدود 16 عصر انجام می گرفت، این درحالی است که اگر مرز خسروی نیز 24 ساعته بود، مطمئنا تعداد زائران عبوری به شکل قابل ملاحضه ای افزایش می یافت.

سردار جاویدان در پایان، پلیس را خدمتگزار مردم دانست و گفت: ماموریت قلبی و اعتقادی اربیعن برای پلیس تا بازگشت آخرین زائر از کربلای معلی برای نیروی انتظامی ادامه خواهد داشت./

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون