نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/27      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:210


نسخه چاپی
تقدیر مسئولان کشوری از تلاش پلیس در برگزاری مراسم اربعین/ برگ زرینی در کارنامه نیروی انتظامی
گروه استان ها -ایلام -فرمانده انتظامی استان ایلام، گفت: تقدیر مسئولان کشوری از تلاش نیروی انتظامی در برگزاری مراسم اربعین برگ زرینی در کارنامه پلیس است.

به گزارش خبرنگار اربعین پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران سردار "نورعلی یاری" در نشست قرارگاه اربعین، اظهار داشت: مسائل امنیتی در کنگره عظیم اربعین برای نیروی انتظامی مهم و مورد تاکید مستمر مسئولان کشوری است.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: تقدیر مسئولان کشوری از تلاش‌های نیروی انتظامی در مراسم بزرگ ‌اربعین برگ زرینی در کارنامه پلیس است.

 فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با همکاری نزدیک و تنگاتنگ اعضای شورای تامین، ارتش جمهوری اسلامی و مرزبانی با پلیس تا به این لحظه هیچ گونه مشکلات امنیتی نداشتیم.

 سردار یاری با تسلیت و تعزیت اربعین حسینی به ملت اسلامی ایران تصریح کرد: مصمم هستیم با تشدید اقدامات امنیتی، مراقبتی و کنترلی از حوادث پیشگیری و امنیت بی مثال موجود را حفظ کنیم.

 این مقام ارشد انتظامی با اشاره به وضعیت خدمات رسانی به زائران در استان ایلام و مرز مهران، گفت: در چند روز گذشته خیزش بسیار خوب مسئولان و مردم در راستای پذیرایی، اسکان و انتقال زائران در استان ایلام قابل تحسین و تقدیر است.

 سردار یاری در پایان با اشاره به وضعیت راه ها در استان گفت: با تدبیر همکارانمان در مجموعه راه و راهور و سایر سازمان های خدمات رسان هیچگونه مشکلات جدی ترافیکی در مسیر مهران به ایلام و سایر راه های مواصلاتی نداشتیم و باید تا پایان تردد زائران این وضعیت را حفظ کنیم.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون