نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/27      15:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی
نقش تاثیرگذار پلیس راهور در کاهش تصادفات اربعین امسال
گروه استان ها - ایلام- فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی از اقدامات محسوس و موثر در بحث کاهش تصادفات اربعین امسال، فعالیت مجموعه پلیس راهور ناجا بوده است.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در مرز مهران؛ فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از قراگاه ترافیکی اربعین راهور ناجا عنوان داشت: یکی از اقدامات محسوس و موثر در بحث کاهش تصادفات فعالیت مجموعه پلیس راهور ناجا بوده است.

وی عنوان داشت: در کنار حضور محسوس و موثر پلیس راهور، اقدامات فرهنگی مناسبی نیز صورت گرفت که موجب شد امسال با توجه به تردد بیش از 65 درصد مردم با خودروهای شخصی، آمار تصادفات کاهش یابد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور گفت: تلاش می کنیم در سال های آتی با برنامه ریزی های بیشتر شاهد کاهش بیش از پیش تصادفات و سوانح رانندگی در ماموریت اربعین باشیم. 

سردار اشتری با اشاره به این مطلب که تا اربعین سال آینده در بحث هوشمندسازی بایستی گام های موثرتری برداریم، عنوان داشت: امسال پلیس با فعالیت خود نشان داد که با همت مضاعف می تواند از عهده همه ماموریت ها به خوبی برآید و این در واقع همان صرف فعل خواستن توانستن است. 

وی در پایان تلاش مجموعه راهور ناجا را در خور تقدیر دانست و از زحمات شبانه روزی همکاران در ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی تشکر کرد. 

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون