نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/27      15:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
ترافیک نیمه سنگین در شهرهای "حمیل، ماهیدشت و بیستون"/ رانندگان از توقف بی مورد پرهیز کنند
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آخرین وضعیت ترافیکی شهرهای در مسیر تردد زائران را تشریح و از وجود بار ترافیکی نیمه سنگین در شهرهای "حمیل، ماهیدشت و بیستون" خبر داد.

سرهنگ "فضل الله شیری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: از صبح تا ظهر امروز (شنبه) بیشترین حجم تردد را در شهر "حمیل" شاهد بودیم به گونه ای که مسیر برگشت در این محور به "سمت اسلام آبادغرب" ترافیک نیمه سنگین و در عین حال روان است.

وی ادامه داد: شهرهای "ماهیدشت و بیستون" نیز هم اکنون شاهد ترافیک نیمه سنگین خصوصا در ورودی خود هستند اما با این حال تردد خودروها جریان دارد.

سرهنگ شیری یادآوری کرد: در شهر "قصرشیرین" و حوالی میدان امام و خیابان "راه کربلا " محل بازگشت زوار است شاهد ترافیک کم حجم و روانی هستیم.

رئیس پلیس راهور استان در ادامه به وضعیت ترافیکی شهر کرمانشاه نیز پرداخت و گفت: هم اکنون در میدان آزادگان و میدان امام خمینی(ره) شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم هرچند تردد به شکل روان جریان دارد.

وی گفت: بزرگراه امام (ره) و بلوار جانبازان نیز شاهد ترافیک پرحجمی است که البته تردد خودروها نیز به شکل روان انجام می شود.

سرهنگ شیری در پایان و با بیان اینکه خیابان مدرس نیز شاهد محدودیت ترافیکی به خاطر برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع)، گفت: از رانندگان تقاضا می شود از پارک به صورت دوبل و یا توقف به شکل نامتعارف و بی مورد در مسیرها و شهرهای یاد شده خودداری کنند.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون