نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/28      14:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:267


نسخه چاپی
تردد روان و منظم زائران اربعین در موج بازگشت به کشور/ مسیر"مهران – ایلام" امروز به حالت عادی برمی گردد
گروه استان ها – ایلام – فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: الحمدالله همه مسیرهای مرزی در میهن اسلامی مان آماده پذیرایی از زائران است و جریان تردد این عزیزان روان و منظم و بدون هیچ مشکلی در جریان است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن فتحی زاده" در برنامه خبر سراسری شبکه یک، اظهار داشت: عملیات بزرگ اربعین با همه زیبایی هایش رو به پایان است و قریب به 90 درصد از زائران پس از زیارت و برگزاری این کنگره عظیم به کشور بازگشتند.

وی تصریح کرد: الحمدالله امروز همه مرزهای میهن اسلامی مان آماده پذیرایی از زائران است و جریان ورود این عزیزان به شکل روان و منظم بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

سردار فتحی زاده با اشاره به اینکه مسیر" مهران – ایلام" که قبلا یکطرفه شده بود امروز به حالت عادی برگشته و تردد در آن به صورت دو طرفه در حال اجرا است، گفت: پیش بینی می شود طی روزهای آتی همه زائران به میهن عزیزمان بازگردند.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: امسال به لحاظ حسن مدیریت، زائران عزیز توانستند بدون مشکل و دغدغه ای بعد از زیارت عتبات عالیات به کشور بازگردند.

وی خاطر نشان کرد: الحمدالله با تدابیر همه مسئولان، مدیران اجرایی و ساکنان استان های مرزی و شهرها، کنگره عظیم اربعین امسال زیباتر از سال های گذشته برگزار شد.

 فرمانده قرارگاه مرکزی اربعین ناجا در خاتمه گفت: صمیمانه از همه  مردم و عزیزان که همکاری صمیمانه ای با نیروی انتظامی در عملیات بزرگ اربعین داشتند  و همچنین از همکاران خوب خودمان تشکر و قدردانی می کنم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون