نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/28      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:335


نسخه چاپی
بازدید معاون هماهنگ کننده ارتش از مرکز فرماندهی کنترل ناجا/ خدا قوت و خسته نباشید به کارکنان ناجا در اجرای ماموریت بزرگ اربعین
گروه ناجا- معاون هماهنگ کننده ارتش در بازدید از مرکز فرماندهی و کنترل معاونت عملیات ناجا ضمن خداقوت و خسته نباشید به کارکنان نیروی انتظامی در اجرای ماموریت بزرگ اربعین از توفیقات کسب شده ناجا در این مأموریت ابراز خرسندی کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، امیر دریادار "سیاری" معاون هماهنگ کننده ارتش و امیر سرتیپ دوم " مختارزاده" معاون فاوای ارتش ظهر امروز از قرارگاه اربعین نیروی انتظامی واقع در مرکز فرماندهی و کنترل معاونت عملیات ناجا بازدید کرد.

امیردریادار سیاری، ضمن عرض خسته نباشيد و خدا قوت به کارکنان نیروی انتظامی در اجرای مأموریت بزرگ اربعین؛ تعاملات دوسویه میان ناجا و ارتش را در این زمینه مثبت و راهگشا عنوان کرد.

در ادامه این دیدار، سردار "نوری نژاد" معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی، سردار "ساجدی نیا" معاون عملیات و سردار "دولتخواه" معاون فاوا ناجا گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه هاي مختلف عملیاتی و فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا در مأموریت اربعین را ارائه کردند.

این گزارش حاکی است، همچنین امیر "سیاری"معاون هماهنگ کننده ارتش از طريق ويدئو کنفرانس با سردار "فتحی زاده"رئیس قرارگاه مرکزی اربعین ناجا که در مرز مهران مستقر بود، گفت و گو کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش در این ارتباط ویدئویی ضمن خرسندی از توفیقات کسب شده در این مأموریت بر هماهنگی میان نیروهای مسلح تأکید کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون