نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/29      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:112


نسخه چاپی
خدمت به زائران ابا عبدالله زمان و مکان نمی شناسد
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان از امدادرسانی و اسکان زائران پاکستانی که اتوبوس آنها دچار حادثه شده بود، خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا خدادوست" اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان اصفهان از تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) از کشور پاکستان با یک سواری سمند در خروجی "اصفهان-شیراز" مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند. 

وی افزود: کارکنان پلیس که همیشه و همه جا خدمتگزاری و ایثارگری خود را به مردم نشان داده اند به سرعت در محل حادثه حاضر شده و ضمن بررسی موضوع و دلجویی از زائران پاکستانی،  آنها را به مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) انتقال  و میزبان آنان شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارکنان پلیس شهرستان اصفهان ضمن پذیرایی از زائران از آنان خواستند، نایب الزیاره پرسنل انتظامی در نجف اشرف و کربلای معلی باشند.

سرهنگ خدادوست افزود: در حالی که امسال خیل عظیم مشتاقان زیارت حضرت سیدالشهدا (ع) حیرت همگان را برانگیخته است، با توجه به تمهیداتی که به منظور سهولت سفر زائران اربعین حسینی اندیشده شده، بسیاری از هموطنان کشورمان توفیق زیارت امام حسین(ع) و پیاده روی از مسیر نجف تا کربلا را پیدا کردند، هرچند بودند کسانی که به دلایل مختلف امکان حضور در این مراسم باشکوه را به دست نیاوردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: از جمله کسانی که از این مراسم با عظمت جاماندند کسانی بودند که به مشاغل خدماتی به مردم اشتغال دارند و نیروی های نظامی و به ویژه انتظامی نیز یکی از همان ها هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: کلیه کارکنان خدوم نیروی انتظامی، خدمت به مردم را بالاترین فریضه برای خود می دانند نیز اربعین امسال خود را وقف کمک رسانی و خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی کردند تا آن ها نیز با خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین (ع) نیز سهمی در این مراسم باشکوه داشته باشند.

وی در پایان اظهار داشت: اقدام جمعی از کارکنان انتظامی شهرستان اصفهان در خدمات رسانی و پذیرایی از زائران پاکستانی امام حسین(ع) بار دیگر نشان داد که هر چند این قافله از زیارت بازمانده است اما همچنان عشق و ارادت خود را به خاندان اهل بیت (ع) عصمت و طهارت به خصوص حضرت سیدالشهدا(ع) با خدمت رسانی به مردم ابراز می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون