نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/29      10:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
اختصاصی/
قدردانی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از عملکرد ناجا در ایام اربعین
گروه ناجا – رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از عملکرد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ماموریت بزرگ اربعین حسینی تشکر و قدردانی کرد.

 

عبدالرضا عزیزی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص عملکرد نیروی انتظامی در ماموریت بزرگ اربعین حسینی اظهار داشت: با توجه به اشتیاق و استقبال مردم، آمار تردد زائران در سال جاری نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشت و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تمام ظرفیت های خود را برای برقراری نظم و امنیت در این ایام و در مرزهای چهارگانه به کار گرفت.

وی ادامه داد: امسال نیز همچون سنوات گذشته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این ماموریت بزرگ همراه زائران عزیز بود و به آنها خدمت رسانی می کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: انصافا نیروی انتظامی در این ایام، ماموریت خود را در راستای برقراری نظم و امنیت، خدمت رسانی شایسته به زائران و تسهیل در تردد آن ها به خوبی انجام داد و از هیچ کوششی دریغ نکرد.

عزیزی عنوان کرد: نیروی انتظامی با هوشیاری کامل چه در زمان خروج زائران از کشور و چه بازگشت زوار به میهن عزیزمان ایران اسلامی ماموریت های خود را به نحو مطلوب به انجام رسانید و بحمدالله مردم نیز از خدمت رسانی ناجا بسیار رضایت داشتند بنابراین جا دارد که از عملکرد درخشان نیروی انتظامی در ایام اربعین حسینی تقدیر و تشکر  شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون