نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/29      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی
قدردانی فرمانده مرزبانی ناجا ازعملکرد مرزبانان در ایام اربعین/ همایش اربعین ضرب شست محکمی به دشمنان ایران اسلامی بود
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با قدردانی از عملکرد مرزبانان در ایام اربعین حسینی گفت: همایش اربعین ضرب شست محکمی به تکفیری‌ها و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در جلسه قرارگاه اربعین مرزبانی استان ایلام با عرض خداقوت به مرزبانان و دست‌اندرکاران برگزاری همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی گفت: در کنار تهدیدات پیرامونی، در مرز مهران طی 24 ساعت گذشته، بیش از 300 هزار نفر زائر تردد کردند؛ عملکرد مثبت مرزبانان در تأمین امنیت مرزها و تسهیل تردد زائران در ایام اربعین، ناشی از روحیه معنوی و حسینی در بین آنهاست.

وی به دیپلماسی هدفمند مرزبانان با همتایان عراقی خود در مرزها اشاره کرد و افزود: هماهنگی‌های مرزی بین دو کشور ایران و عراق در اربعین، نشان از دیپلماسی فعال و قدرتمندی دارد که زائران در زمان برگشت به کشور، متوجه این روند مثبت بین دو کشور شدند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر حفظ اقدامات امنیتی در مرزها تصریح کرد: کنگره عظیم اربعین حسینی ضرب شست محکمی به تکفیری‌ها و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بود و بخشی از این همایش پیاده روی توسط شما مرزبانان مدیریت شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون