نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/28      14:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی
برخورد سمند با کامیون 2 کشته برجای گذاشت
گروه استان ها- کهگيلويه و بويراحمد- رئیس پلیس راه استان، گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سمند با یک دستگاه خودروی کامیون در محور "یاسوج-اصفهان" 2 کشته بر جای گذاشت.

 

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "بهنام ویسی پور" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصاف منجر به فوت در محور یاسوج به اصفهان بعد از تونل شماره یک مأموران پلیس راه استان به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد، یک دستگاه خودروی سواری سمند با یک دستگاه خودروی کامیون برخورد کرده است که متأسفانه در این سانحه راننده و سرنشین خودروی سواری سمند در دم جان باختند.

ویسی پور تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را بی احتیاطی و انحراف به چپ از ناحیه راننده خودروی سواری سمند اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با توجه به شلوغی معابر و موج بازگشت زائران به رانندگان محترم توصیه کرد: از ارتکاب تخلفات حادثه ساز از جمله سبقت و سرعت غیر مجاز، انحراف به چپ و استفاده از تلفن همراه حین رانندگی جداً خودداری شود و در صورت خستگی و خواب آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون