نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/29      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:274


نسخه چاپی
کارنامه نیروی انتظامی در سطح کشور، درخشان و مثال زدنی است
گروه استان ها - کیش - دبیر شورای حوزه های علمیه کشور در دیدار با فرمانده انتظامی ویژه کیش، کارنامه نیروی انتظامی در سطح کشور را کارنامه ای درخشان و مثال زدنی عنوان کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدمحمد حسینی بوشهری" که به مناسبت مراسم اربعین حسینی به همراه امام جمعه کیش در ستاد این فرماندهی حضور به هم رساند، گفت: کارنامه نیروی انتظامی در سطح کشور درخشان و مثال زدنی است، خداوند این مبارزان ولایت و حافظان مرزهای کشور را همواره موفق بدارد.

امام جمعه قم در این دیدار خطاب به فرمانده انتظامی ویژه کیش، گفت: خدای بزرگ را سپاسگزارم که در این روز و ایام اربعین حسینی توفیق یافتم تا در جمع نیروهای عزیز انتظامی و دریابانی حضور پیدا کنم.

دبیر شورای حوزه های علمیه کشور تصریح کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی با فرماندهی پرتلاش و با ماموریت های ویژه ای که متوجه آنها است، به خوبی توانسته در صحنه حضور پیدا کنند.

وی نیروی انتظامی را نیرویی عزیز و سرافراز عنوان کرد و افزود: این سازمان کارنامه درخشانی در ایران اسلامی و سازمان های بین المللی ثبت و ضبط کرده و در مبارزه با مواد مخدر، بحران های گوناگون با داشتن مرزبان های غیور، پاک و از جان گذشته به خوبی مقابله کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین "سیدمحمد حسینی بوشهری" اظهار داشت: فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش نسبت به انقلاب اسلامی و مرزهای آبی این سرزمین به خوبی انجام وظیفه می کنند.

دبیر شورای حوزه های علمیه کشور و امام جمعه قم با تاکید بر امنیت و احساس امنیت مردم در جزیره کیش خاطرنشان کرد: حضور پلیس در این منطقه برای کیشوندان و گردشگران مایه آرامش است و با حضور شما عزیزان ناجا، مردم احساس امنیت می کنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون