نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/29      12:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
واژگوني چانگان يك كشته و 3 مصدوم برجاي گذاشت
گروه استان ها- خراسان رضوی- جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه چانگان در محور "داورزن – میامی" با يك كشته و 3 مصدوم خبر داد.

 

سرهنگ" حسن کاملی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه  چانگان در محور "داورزن- میامی" به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامي شهرستان داورزن افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه  سواری چانگان به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ کاملی تصریح کرد: در این حادثه بر اثر شدت جراحات وارده سرنشین خودرو جان باخت و راننده و 2 تن دیگر نیز مصدوم و بلافاصله توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی گفت: علت حادثه برابر اعلام کارشناس پلیس راه بي توجهي به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه عنوان شده است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان داورزن در پایان به رانندگان توصیه کرد که ضمن بستن كمربندي ايمني و رعایت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي و حرکت با سرعت مطمئنه، رانندگي ايمني را براي خود و دیگران داشته باشند تا شاهد وقوع چنين حوادث ناگواري نباشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون