نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/29      14:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:242


نسخه چاپی
رهایی گروگان 17 ساله از چنگ آدم ربایان
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان– با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان نوجوان 17 ساله که در خیابان شهید چمران زاهدان گروگان گرفته شده بود، صحیح و سالم آزاد شد.

سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ساعت 07:30 صبح روز هفتم مهرماه سال یک فقره آدم ربایی در محدوده خیابان شهید چمران زاهدان به مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شد.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، سرنشینان 2 دستگاه پراید و پژو 405 با تهدید سلاح گرم نوجوانی 17ساله به نام "اشکان" را که در مسیر مدرسه در حرکت بوده گروگان گرفته و به سرعت متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان گروگان تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به پرونده را در دستور کار خود قرار دادند و پس از 20 روز تحقیقات شبانه روزی با استفاده از شیوه های نوین پلیسی یکی از آدم ربایان را شناسایی و روز گذشته در اقدامی غافلگیرانه هنگام تردد در محدوده خیابان سعدی در یک دستگاه پراید دستگیر کردند.

سردار قنبری عنوان کرد: با دستگیری یکی از آدم ربایان، دیگر اعضای این باند گروگانگیری عرصه را بر خود تنگ دیده و فرد ربوده شده را شب گذشته در منطقه چشمه زیارت رها کرده و متواری شده اند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند و علت و انگیزه آنها در این خصوص ادامه دارد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون