نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/30      10:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
تمهيدات ترافیکی پلیس راهور خراسان رضوی به مناسبت مراسم آخر صفر
گروه استان ها – خراسان رضوی- رئيس پليس راهور استان از تمهيدات ترافيكي ايام رحلت نبي اكرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبي(ع) و شهادت امام رضا(ع) در شهر مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" حميدرضا دهنوي" در تشريح اين خبر گفت: مراسم سوگواري و عزاداري ايام رحلت رسول اکرم حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبي(ع) و همچنين شهادت امام رضا(ع) برگزار و پليس راهور استان خراسان رضوي تمهیدات ترافیکی ويژه‌اي را در ايام اجرا مي کند.

وی افزود: پليس راهور استان خراسان رضوي مأموريت دارد با توجه به امکانات موجود تمهيدات لازم را جهت برقراري انتظامات ويژه ترافيکي براي هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم اجرا کند.

سرهنگ دهنوی گفت: این طرح از ساعت 0600 روز 1398/08/02 تا ساعت 2300 مورخه 1398/08/07 با حضور کلیه کارکنان پلیس راهور با استفاده از جرثقيل و خودروبرهایی كه پيش‌بيني شده اجرا خواهد شد.

رئيس پليس راهور استان خراسان رضوي با اشاره به اجرای محدوديت ترافيکي از ساعت 1100 روز 1398/08/04 تا خاتمه مراسم، بیان داشت: در مسير ميدان شهدا، تقاطع شهيد گمنام، پنجراه نواب صفوي و ميدان بسيج، تقاطع شهيد اندرزگو، چهارراه شهدا و تقاطع زرينه، ميدان گنبد سبز، ميدان 17 شهريور، میدان توحید و تقاطع امت وحدت به سمت حرم مطهر مسدود خواهد بود و در ضلع جنوبي خيابان نواب صفوي (حرم مطهر به پنجراه) توسط کارکنان نیروی انتظامي از ورود هيئت‌هاي مذهبي به لاين مذكور جلوگيري می شود تا در صورت لزوم جهت امدادرساني به زيرگذر حرم مطهر استفاده و تابلوهاي مربوطه از جهت عبور دوطرفه در لاين جنوبي با هماهنگي نصب می شود.

سرهنگ حمیدرضا دهنوی در ادامه اظهار داشت: پارك وسائط نقليه در رينگ زيرگذر حرم مطهر، خيابان شيرازي از ميدان شهدا تا حرم مطهر، خيابان آیت الله خزعلی حد فاصل تقاطع شهيد اندرزگو تا میدان بسیج و خيابان آيت الله بهجت تا تقاطع زرينه و خيابان نواب صفوي خيابان طبرسي تقاطع شهيد گمنام تا حرم مطهر، از تقاطع دانش تا حرم مطهر و طول خيابان شهيد اندرزگو و حريم كليه تقاطع‌هاي موجود مسير تا عمق 50 متري از ساعت 2300 مورخه 1398/08/04 ممنوع و پاك سازي خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهای که محدودیت های ترافیکی داریم داشته باشند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون