نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/30      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:346


نسخه چاپی
كشف 457 كيلوگرم موادمخدر و هلاکت یک قاچاقچی در مرزهاي جنوب شرق کشور
گروه ناجا – فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از كشف 457 كيلوگرم انواع مواد مخدر و هلاکت یک قاچاقچی در مرزهای استان طی دو عملیات جداگانه خبر داد.
 

سردار "محمد ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزي سراوان با اشراف اطلاعاتي و به كارگيري تجهيزات الكترونيكي و اپتيكي به سرنخ‌هايي از فعاليت يك باند قاچاق مواد مخدر جهت انتقال محموله مواد مخدر از آن سوي مرز به داخل خاك جمهوري اسلامي ايران رسیدند و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از شناسايي محل ورود اعضاي اين باند، مرزداران طي عملياتي ضربتي با رعايت اصول ايمني وارد عمل شدند و توانستند با ناكام گذاشتن سوداگران مرگ، 345 كيلوگرم ترياك را كشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در ادامه از موفقیت مرزداران هنگ مرزی زابل درکشف انواع مواد مخدر در مرزهای شمالی استان خبر داد و تصریح کرد: مرزداران هنگ مرزی زابل نیز در عملیاتی جداگانه، موفق شدند در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ، 73 کيلوگرم ترياک، 16 کيلوگرم شيشه، 11 کيلوگرم هروئين، 10 کيلوگرم کراک و 2 کيلوگرم مواد مخدر صنعتي را کشف و یک قاچاقچی را به هلاکت برسانند.

سردار ملاشاهی در پايان ضمن قدرداني از زحمات و عملكرد خوب مرزبانان استان، خاطرنشان كرد: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوي مجموعه مرزباني دنبال مي‌شود و با توجه به نقش بي‌بديل مرزنشينان و هموطنان عزيز در دستاوردهاي مرزباني، ضروري است همکاري‌هاي آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با ماموران تداوم يابد و هر گونه مورد مشکوکي را به مرزباني و نهادهاي امنيتي اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون