نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/30      14:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:281


نسخه چاپی
دستگیری 90 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در آذربایجان غربی
گروه استان ها – آذربایجان غربی – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری 90 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر ظرف 4 روز گذشته خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "شمس علی حقوردیان" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح برخورد و مبارزه با قاچاقچیان و توزیع کنندگان موادمخدر به مدت 4 روز در استان آذربایجان غربی به مرحله اجرا درآمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی 90 قاچاقچی و توزیع کننده موادمخدر را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی بیان داشت: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح46 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 474 عدد انواع قرص غیرمجاز را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه در این رابطه 10 دستگاه خودروی متخلف توقیف و 223 معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها را نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون