نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/30      14:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
کشف 2 تن و 116 کیلوگرم موادمخدر و هلاکت یک سوداگر مرگ در مرزهای جنوب شرقی کشور
گروه ناجا - فرمانده مرزباني ناجا با اشاره به انهدام باند قاچاق مواد افیونی از کشف 2 تن و 116 کیلوگرم انواع موادمخدر و هلاکت یک سوداگر مرگ در مرزهای جنوب شرقی کشور خبر داد.

سردار "قاسم رضایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان سیستان و بلوچستان با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها، از ورود یک باند کلان قاچاق مواد مخدر از مرزهای حوزه میرجاوه، زابل و سراوان مطلع شدند.

وي افزود: براي انهدام این باند کلان قاچاق موادمخدر که قصد داشت محموله خود را از سه نقطه مرزی استان وارد کشور کند، چند تيم پوششي و عملياتي پس از شناسايي مسيرهاي تردد قاچاقچيان، به اجراي كمين هدفمند پرداخته و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي مرزباني استان، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام گذاشتند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا تصریح کرد:  روز گذشته، مرزبانان در سه عملیات‌ همزمان و برنامه ریزی شده ضمن انهدام این باند، 2 تن و 116 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 900 کیلوگرم تریاک، 100 کیلوگرم حشیش، 93 کیلوگرم شیشه، 11کیلوگرم هروئین و 12 کیلوگرم سایر مواد مخدر را از قاچاقچیان کشف کنند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ها علاوه بر هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری 2 قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از سوداگران مرگ نیز کشف شد.

فرمانده مرزبانی ناجا با قدردانی از زحمات و مجاهدت‌هاي مرزبانان استان سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: مرزداران با همکاري دلسوزانه دستگاه هاي اطلاعاتي و امنيتي استان و همچنين حمايت هاي بي دريغ مرزنشينان عزيز، مناطق مرزي سيستان و بلوچستان را براي فعاليت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنيت، ناامن كرده و با هرگونه تجاوز به مرزهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مقتدرانه برخورد خواهند كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون