نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/1      10:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:186


نسخه چاپی
کشف نیم تن انواع قرص و شربت های ترک اعتیاد
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری فردی که نیم تن انواع داروهای تک اعتیاد را در انباری جمع آوری کرده بود، خبر داد.

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس، گفت: مدتی قبل گزارشی مبنی بر تردد مشکوک یکی از اهالی صادقیه دریافت کردیم که حکایت از این داشت: فردی که مدعی است مدیر مرکز ترک اعتیاد است در حال جمع آوری مقداری دارو و قرص های ترک اعتیاد است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مخواد مخدر قرار گرفت و مشخص شد که این فرد با جعل اسناد و اوراق تجاري و برخي مجوزهاي وزارت بهداشت، مدتي است که خود را مدير يک مجموعه ترک اعتياد معرفی می کند و مقاديري قابل توجهي دارو و شربت هاي مخصوص ترک اعتياد با قيمت دولتي تهيه و در محلي در حوالي ميدان صادقيه جمع آوری و قصد دارد با تجمیع این داروها به مقدار چند تن به صورت یک جا آنها را بفروشد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فاتب با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ابراز داشت: با هماهنگی های قضائی، تیمی برای دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی اعزام شد.

وي افزود : با ورود ماموران و بازرسي از محل مقادير قابل توجهي قرص و داروهای ترک اعتیاد از قبیل: 396 کیلو و 500 گرم شربت متادون به صورت شیشه ای و دبه ای و فله ای ، 18 کيلو600 و گرم قرص متادون و .... در مجموع 480 کيلوگرم انواع دارو و شربت ترک اعتیاد کشف شد.

بخشنده در پايان ضمن اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد، اضافه کرد: متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون