نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/1      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:269


نسخه چاپی
اعتراف به260 فقره سرقت در تبریز
گروه استان ها – آذربايجان شرقي - فرمانده انتظامي شهرستان تبریز از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو و لوازم داخلی آن با 260 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" فرهنگ نوروزی" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت خودرو و لوازم داخل آن در سطح شهرستان تبریز،شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود:با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس ماموران، یک سارق را حین سرقت دستگیر و به کلانتری منتقل کردند که متهم در بازجویی انجام شده به 260 فقره سرقت با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری همدست سارق دستگیر شده تصریح کرد:در بازرسی از محل اختفاء متهمان 4 دستگاه خودروی سرقتي و مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل قطعات خودرو ، لوازم داخل خودرو و 20 دستگاه دوربین مداربسته کشف شد.

سرهنگ "نوروزی" با بیان اینکه متهمان به 260 فقره سرقت اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به پلیس آگاهی استان تحویل شدند،افزود: اموال مسروقه کشف شده پس از شناسایی و احراز هویت به مال باختگان تحویل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تبریز در پايان اظهار داشت: نيروي انتظامي بر اساس وظيفه ذاتي خود براي تامين امنيت وآرامش شهروندان تمام تلاش خود را به كار گرفته و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشكوك موضوع را ازطريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون