نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/1      13:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
فرمانده دریابانی استان هرمزگان خبر داد:
کشف بيش از نيم تن موادمخدر ازسوداگران مرگ
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف بیش از 560 کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه دریابانان با سوداگران مرگ در منطقه جاسک خبر داد.

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستاي مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد قاطع با سوداگران مرگ، مرزبانان شهرستان جاسک با اقدامات اطلاعاتي و اشراف کامل بر مرزهاي دريايي شهرستان، با اطلاع از اينکه يک گروه مسلح از قاچاقچيان موادمخدر از سمت دريا قصد انتقال موادمخدر به سمت نوارساحلي اين شهرستان را دارند، بلافاصله موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: دریابانان با اعزام به منطقه شناسایی شده، قاچاقچیان را مشاهده و فرمان ایست صادر کردند که آنها توجهی به فرمان مأموران نکردند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان با اشاره به درگیری مسلحانه دریابانان با قاچاقچیان، تصریح کرد: مأموران پس از بی توجهی قاچاقچیان، به صورت مسلحانه با آنها درگیر شدند و توانستند562 کیلو و 140 گرم تریاک و مقادیر قابل توجهی مهمات را کشف و یک فروند شناور را توقیف کنند.

سرهنگ دهکي خاطرنشان کرد: دريابانان هرمزگان با عزم جدي خود براي مبارزه با پديده سازمان يافته قاچاق، اجازه هيچ گونه فعاليت سودجويانه را در مناطق ساحلي و دريايي استان هرمزگان به قاچاقچیان نخواهند داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون