نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/1      14:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:254


نسخه چاپی
کشف 39 جسد از یک کامیون در لندن
گروه بین الملل- در یک کامیون در جنوب شرقی انگلیس جسد ۳۹ نفر شامل ۳۸ فرد بزرگسال و یک نوجوان پیدا شد.

به گزارش پاگیاه خبری پلیس به نقل از شبکه تلویزیونی "یورونیوز"؛ این کامیون در منطقه صنعتی «گریز» واقع در استان "اسکس" در شرق لندن پارک شده بود و پلیس در نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه یکم آبان اجساد قربانیان را در قسمت بار آن کشف کرد.

پلیس انگلیس می‌گوید راننده این کامیون که یک مرد ۲۵ ساله اهل ایرلند شمالی است به ظن پیوند داشتن با این جنایت بازداشت شده است.

پلیس بامداد امروز شعاع بزرگی از منطقه را بر روی رفت و آمد خودروها بست. این مسئله باعث بروز ترافیک شدید در اطراف این مکان و ممنوعیت دسترسی به کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی واقع در آنجا شده است.

"آندرو مارینر" فرمانده پلیس منطقه اسکس به رسانه‌ها گفت: «این یک حادثه غم‌انگیز است که طی آن افراد زیادی جان خود را از دست داده‌اند. تحقیقات ما برای تشخیص این که چه اتفاقی برای این افراد افتاده، در جریان است.»

وی با بیان این که کار تشخیص هویت جان‌باختگان در حال انجام است افزود که این کار احتمالا زمان بر خواهد بود.

به گفته این افسر پلیس، کامیون کشف شده احتمالا از بلغارستان آمده و در روز شنبه ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) از طریق منطقه «هولیهد» در ولز، وارد خاک انگلیس شده است.

بوریس جانسون: یکه خوردم

در پی اعلام کشف ده‌ها جسد ناشناس در کامیونی در شرق لندن، "بوریس جانسون" نخست وزیر انگلیس گفت که از شنیدن این خبر یکه خورده است.

وی بامداد چهارشنبه گفت: «من با شنیدن خبر این رویداد فاجعه‌بار در اسکس یکه خوردم. آخرین اخبار این رویداد را به طور مرتب از وزارت کشور می‌گیرم و اکنون داریم ضمن همکاری نزدیک با پلیس اسکس بررسی می‌کنیم تا ببینیم دقیقا چه اتفاقی افتاده است. با همه افرادی که نزدیکان‌شان را در این حادثه از دست داده‌اند اظهار همدردی می‌کنم.»

در فجیع‌ترین حادثه از این نوع در انگلیس که در سال ۲۰۰۰ روی داد، ۵۸ مهاجر چینی در قسمت بار یک کامیون حامل گوجه فرنگی پیدا شده بود.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون